Автомобильные новости

Паркування на автостоянках може подорожчати до 900 грн на місяць

Власники столичних автостоянок скаржаться на рейдерські захоплення. У силових атаках звинувачують комунальне підприємство "Київтранспарксервіс".

Комунальна служба переконує, що просто наводить лад на ринку паркування. Мовляв, більшість стоянок не сплачують податки, від чого страждає столична скарбниця.
Для звичайних автовласників боротьба виливається в подорожчання послуг.
Напередодні з десяток молодиків виштовхали охоронців стоянки, скаржаться працівники, і тепер не пускають їх на роботу. Директор переконаний, що це захоплення.
"Це був рейдерський захват автостоянки з використанням фізичної сили", - запевнив Олександр Барков, директор автостоянки.
Барков показує документи, які свідчать, що автостоянку збудували ще 20 років тому за гроші приватної фірми, проте угода оренди земельної ділянки закінчилася торік. Подовжувати її в Київській адміністрації не квапляться. Цим і скористалися комунальні паркувальники. І вимагають від власників платити додатково 40 тисяч гривень щомісяця паркувального збору.
У "Київтранспарксервісі" свої дії називають перевіркою. За їхніми даними, підприємці ухиляються від сплати податків до міського бюджету, тому вимушені наводити лад. І переконують, що для автовласників ціна паркування не зросте.
"Якщо ви платили 350 гривень, то буде платити 330 гривень", - заявив керівник служби паркування "Київтранспарксервіс" Ярослав Погрібняк.
У свою чергу директор автопаркування обіцяє, що ціна на послуги виросте втричі і буде складати близько 900 гривень на місяць.
Боротьба за стоянки автовласників цікавить лише з фінансового боку. До подорожчання послуг не готові.
А ставити машини під будинками у Києві вкрай небезпечно. Народні месники періодично проколюють колеса і навіть підпалюють авто. У боротьбі за клієнта, переважно, страждає сам клієнт.
Похожие объявления / новости
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 1 дней со дня публикации.

Тюнинг автомобилей

Журналисты, которые участвовали с 26 по 29 мая в автопробеге Volvo Coupe Range Toor, уверяли всех своих знакомых, что в…

Skoda Fabia Combi. Цена: от 519 000 руб. В продаже: с июня 2010 года Тест-драйв - как обед в ресторане: порой стол…

Обновленный KIA Sorento ориентирован на новых покупателей и другие дороги. Результаты перерождения внедорожника в…

Первое испытание фирменной системы City Safety, установленной на мощный Volvo XC60 T6 AWD, прошло без особого риска.…

Позвольте, что нового появилось в облике Volvo V50, которая была на тесте в нашей редакции еще в начале 2007 года,…

КАЗАЛОСЬ, НЕВОЗМОЖНО «ИЗОБРЕСТИ ВЕЛОСИПЕД» В ДИЗАЙНЕ. НО КОМПАНИЯ FORD, КАК КРОЛИКА ИЗ ЦИЛИНДРА, ВЫТАЩИЛА И ПОКАЗАЛА…